Şehrin en yetenekli otomobili Fiat Panda!


Fiat Panda'ya, Haziran ayına özel aylık 780 TL taksitten başlayan ödeme planıyla sahip olun, yüksek manevra kabiliyeti, kullanışlılığı ve benzersiz karakteri ile şehrin keyfini çıkarın.


780 TL'den başlayan taksitle kampanyası, 69.500 TL tavsiye edilen fiyata sahip 2018 model 0 km. Panda Popstar 1.2 69HP model için 46.250 TL peşinat ve 48 ay vadeli geri ödeme planındaki aylık taksit tutarıdır ve Koç Fiat Kredi'de 17 Haziran'a kadar geçerlidir. Tüm kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Faiz oranı hususi amaçlı kredilerde %1,79, aylık maliyet %2,17, yıllık maliyet %45,2’dur. Maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar, hususi amaçlı kredilerde maksimum 230 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. Fiat ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.


Kredi Tablosu


Tabloda yer alan bilgiler 2017 model 0 km 500 ailesi ve Panda modelleri için geçerlidir. Tablodaki taksit tutarları hususi kullandırıma örnektir. Nakit indirimi ile kredi kampanyası kullandırılamaz. Tablodaki maliyet oranlarına, tüm yasal vergi/fonlar ve hususi kullandırımlı kredilerde tablodaki sırasıyla, maksimum 157,50 TL - 210 TL - 262,50 TL - 315 TL olan kredi tahsis ücreti dahildir. Tahsis ücreti kredi tutarına dahil değildir. FIAT ve Koç Fiat Kredi önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi www.kocfiatkredi.com.tr'dedir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

İlgilendiğiniz Fiat modeli hakkında tüm detaylar ve kampanyalar için formu doldurun, biz size geri dönüş yapalım.